W dniach od 31 października do 2 listopada w rejonie szczecińskich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w dotychczas obowiązującej organizacji ruchu. Sprawdźcie utrudnienia!

Zmiany wejdą w życie już w piątek 31 października. Po porannym szczycie, około godz. 9 zamknięta będzie przyległa do Cmentarza Centralnego jezdnia ulicy Ku Słońcu. Od soboty od 6 rano ulica będzie całkowicie nieprzejezdna dla samochodów.

Pod sam cmentarz dojadą tylko pojazdy służ porządkowych, śmieciarki, rowerzyści i taksówki. Z kolei na ul. Mieszka I zostanie wprowadzone ograniczenie do 40 km/h, zamiast obowiązującej tam na co dzień "70".

Dodatkowo na ulicach przyległych do cmentarza - Dworskiej, Pięknej, Fieldorfa i Karola Miarki zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Zmiany będą obowiązywać do poniedziałku rano. Kierowcy samochody mogą zostawić na parkingach centrów handlowych.

W Szczecinie w dniach od 29 października do 2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ