W dniach od 31 października do 2 listopada w rejonie poznańskich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w dotychczas obowiązującej organizacji ruchu. Sprawdź utrudnienia!

Cmentarz Junikowo

W dniach od 31 października do 2 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ulicach Cmentarnej i Owczej od ulicy Grunwaldzkiej do Złotowskiej i na ulicy Chryzantemowej.

Dodatkowo 1 listopada wprowadzony będzie także jeden kierunek ruchu na ulicy Złotowskiej na odcinku od Owczej do Bukowskiej oraz na ulicy Wieruszowskiej od Grunwaldzkiej w kierunku ul. Junikowskiej. Ruch pojazdów na ulicy Grunwaldzkiej będzie odbywał się dwoma jezdniami w obu kierunkach. Dodatkowo na tej ulicy wyznaczone miejsca postojowe. Na podanych wyżej ulicach prędkość pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h, a ruchem kierować będą policjanci w związku z wyłączeniem sygnalizacji świetlnej.

Cmentarz Miłostowo

Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ulicy Gnieźnieńskiej oraz zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Dodatkowo na jednym z  pasów ruchu zostaną wyznaczone miejsca postojowe. Prędkość pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h.

Na ulicy Warszawskiej od Mogileńskiej do węzła w Antoninku, na obu jezdniach zostaną wyłączone z ruchu lewe pasy, na których wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

Cmentarz Górczyński

Na ulicy Arciszewskiego na obu jezdniach zostaną wyłączone z ruchu lewe pasy, a w pasie rozdziału wyznaczone miejsca postojowe. Prędkość pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Hetmańską i Głogowską.

Cmentarz przy ulicy Lutyckiej

Na ulicy Lutyckiej od ronda Obornickiego do Podolańskiej prędkości pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h. Wprowadzony zostanie również zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Witosa, Wojska Polskiego, Podolańską.

W Poznaniu w dniach od 30 października do 2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

ZDM Poznań