W dniach od 31 października do 1 listopada w rejonie bydgoskich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w dotychczas obowiązującej organizacji ruchu. Sprawdźcie utrudnienia!

Cmentarz przy ulicach: Ściegiennego i Spokojnej

- Ulicami jednokierunkowymi będą ulice: Sołtysiaka "Barabasza" na odcinku od ul. Ściegiennego do Al. Legionów;

- Kwasa na odcinku od ul. Szczepaniaka do ul. Gagarina;

- Spokojna na odcinku od ul. Ściegiennego do ul. Langiewicza;

- Langiewicza na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Mała Zgoda;

- Zgoda na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Mała Zgoda;

- Mała Zgoda od ul. Zgoda do Ściegiennego. Na tej ulicy na odcinku od pl. Piłsudskiego do ul. Sołtysiaka "Barabasza" będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy z wydzielonym i odpowiednio oznakowanym pasem dla autobusów komunikacji miejskiej.

Cmentarz w Cedzynie

Pobocze ul. Wikaryjskiej zostanie wykorzystane jako pas ruchu dla pojazdów skręcających w prawo, w ulicę Cmentarną, natomiast pas środkowy będzie przeznaczony tylko dla pojazdów jadących na wprost. O zmianach w organizacji ruchu informowały będą odpowiednie znaki. Na ul. Cmentarnej obowiązywały będą zakazy zatrzymywania się pojazdów po obydwu stronach;

Dla usprawnienia ruchu w tych dniach w godzinach 6:00-22:00 wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach ulic: Posłowicka - Ściegiennego, Zagnańska - wjazd do OBI i Wikaryjska - dr. kr nr 74 w Domaszowicach.

W Kielcach w dniach od 31 października do 1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

UM Kielce