Podczas tegorocznego Święta Zmarłych w rejonie katowickich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Sprawdźcie utrudnienia!

Cmentarz przy ul. Sienkiewicza

Ul. Powstańców zostanie zamknięta. Zaleca się objazd ul. Jagiellońską. Swoje samochody możecie zostawić przy pl. Sejmu Śląskiego i na ul. W. Stwosza.

Cmentarz przy ul. Plebiscytowej

Od ul. Powstańców do ul. W. Stwosza zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Zaleca się objazd ul. W. Stwosza. Bezpiecznie można będzie zaparkować po lewej stronie ul. Plebiscytowej oraz  ul. Czempiela i W. Stwosza.

Cmentarz przy ul. Damrota

Odcinek od ul. Powstańców do ul. Przemysłowej zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. Zaleca się objazd ulicami: Przemysłową, Graniczną  i Powstańców.

Cmentarz przy ul. Brackiej

Zamknięty zostanie prawy pas na ul. Brackiej na odcinku od ul. Chorzowskiej do ul. Braci Reńców. Zaleca się objazd ul. Chorzowską.

Cmentarz przy ul. Wróblewskiego

Na odcinku od ul. Podhalańskiej do ul. Wrocławskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Zaleca się objazd ulicami:  Markiefki  i Leopolda.

Cmentarz przy ul. Panewnickiej 

Odcinek od ul. Medyków do ul. Bronisławy zostanie zamknięty. Na ul. Bronisławy od ul. Panewnickiej do ul. Śląskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Zaleca się objazd  ulicami: Piotrowicką , Śląską i Medyków.

Cmentarz przy ul. Cmentarnej 

Cała ulica zostanie zamknięta, zaleca się objazd  ul. Bagienną.

Cmentarz przy ul. Gliwickiej 

Zamknięty zostanie prawy pas na ul. M. Gepert-Meyer w kierunku ul. Sądowej. Zaleca się objazd ulicami Bocheńskiego i Chorzowską.

W Katowicach w dniach 1-2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ