Już trzeci tydzień płyta "21" brytyjskiej wokalistki Adele jest najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce. Od dnia premiery na całym świecie sprzedano już 12 milionów egzemplarzy krążka. Z "21" pochodzą przeboje takie jak "Rolling In The Deep", "Someone Like You" i "Set Fire To The Rain".

Drugie miejsce na polskiej liście najlepiej sprzedających się płyt zajmuje album "Yugopolis 2", na którym polscy artyści śpiewają przetłumaczone bałkańskie utwory. Udział w projekcie wzięli m.in. Maciej Maleńczuk (którego piosenka "Ostatnia Nocka" jest pierwszym singlem z albumu) oraz Tymon Tymański. 3. pozycję utrzymała natomiast Sylwia Grzeszczak z debiutanckim longplayem "Sen o przyszłości".

Najwyżej notowana w tym tygodniu nowość to ścieżka dźwiękowa do filmu "Listy do M.", w którym występują m.in. Maciej Stuhr i Tomasz Karolak. Największy awans, o 10 pozycji, zanotowały dwa albumy - zajmujący 7. miejsce krążek "Pamiętam ten dzień" z utworami Czesława Miłosza oraz będący na 11. pozycji "Od Piaf do Garou" Michała Bajora.

Największy spadek, aż o 15 miejsc, zanotował natomiast nowy album Czesława Mozila "Czesław śpiewa Miłosza", który obecnie jest na 24. miejscu.