Romansujący z 42-letnią Jennifer Lopez 25-letni tancerz Casper Smart ponownie musi się tłumaczyć. Tym razem plotkarskie media zakwestionowały prawdziwość jego uczucia do gwiazdy pop i oskarżyły o związanie się z J. Lo dla pieniędzy i rozgłosu. Co więcej, pojawiły się pogłoski, że Casper Smart tak naprawdę jest gejem.

Dowodem na homoseksualizm chłopaka Lopez ma być fotografia 25-latka w obcisłych, złotych szortach. Zdjęcie opublikował były znajomy tancerza, który przekonuje na Twitterze, że Casper Smart jest gejem, który dla sławy zrobi wszystko.

Jak informuje magazyn "OK!", obecny partner Jennifer Lopez ignoruje krążące po internecie plotki. Jest przekonany, że ludzie wymyślający takie historie na jego temat, są zazdrośni i zawistni - komentuje osoba z otoczenia Caspera Smarta.

Pragną tego, co ma Casper, a plotki mają na celu pogrążenie go. Ale on się tym nie przejmuje. Według niego, jeżeli zacznie się martwić tym, co wygadują ludzie, jego wrogowie wygrają. Jest naprawdę zakochany w Jennifer Lopez - przekonuje informator "OK!".

Również i sama piosenkarka nauczyła się ignorować pojawiające się mediach plotki. Ona jest jedną z najbardziej tolerancyjnych osób na świecie. Ale jednocześnie nie jest stworzona ze stali i nie pozwoli sobie, by ktoś na niej żerował - ostrzega rozmówca magazynu.