Amerykańska wokalistka Jennifer Lopez to najlepiej zarabiająca na sprzedaży perfum gwiazda show-biznesu. Na jej konto wpłynęło dzięki nim ponad 80 mln dolarów - donosi serwis Escentual.com.

Odważna suknia piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez była najczęściej komentowaną kreacją po niedzielnej gali rozdania Oscarów. Internet aż huczał od informacji, że piękna Latynoska niechcący pokazała pierś. czytaj więcej

W ciągu ostatniej dekady na rynku pojawiło się aż 18 rodzajów perfum podpisanych przez Jennifer Lopez. Latynoska gwiazda zarobiła już na sprzedaży kosmetyków sygnowanych własnym imieniem i nazwiskiem ponad 80 milionów dolarów.

Mniej od popularnej J. Lo zarobiły aktorka Sarah Jessica Parker (miejsce 2. na liście) i gwiazda pop Madonna (miejsce 3.). W pierwszej piątce listy celebrytek, które najwięcej zarobiły na sprzedaży perfum, znalazły się również piosenkarki Britney Spears i Avril Lavigne.

Jennifer Lopez pozostaje królową przemysłu kosmetycznego. Jestem pewien, że udział w "American Idol" tylko jej pomógł- komentuje Rakesh Aggarwal z serwisu Escentual.com.

Rynek perfum gwiazd to potężna działka przemysłu kosmetycznego. To także rynek, który może zmienić się nawet w ciągu jednego wieczoru - dodaje.

Zobacz najnowszy teledysk Jennifer Lopez do singla "Dance Again" nagranego z Pitbullem: