Wróżono im jedynie krótki romans, a tymczasem miłość kwitnie. I to tak intensywnie, że Jennifer Lopez postanowiła pokazać Caspera Smarta w swoim najnowszym wideoklipie. Tancerz pojawi się w teledysku do piosenki "Dance Again".

Uwielbiam przesłanie tej piosenki - mówiła niedawno wokalistka o "Dance Again" - Mówi o tym, że kiedy zdarza się coś złego, twoje życie się nie kończy. Musisz się podnieść. Przetrwasz. Będziesz znów tańczyć.

Faktycznie, kadry z wideoklipu zdają się potwierdzać, że Lopez dawno już podniosła się po rozstaniu z mężem i ojcem swoich dzieci Markiem Anthonym i znów ma ochotę tańczyć… tyle że tym razem towarzyszy jej Casper Smart.

Para pojawia się w teledysku w czułych objęciach. 42-letnia Lopez i 24-letni Smart zasłaniają sobie oczy skrawkiem materiału z napisem: "Miłość jest ślepa".

Szlak przetarł Ben Affleck

To nie pierwszy raz, kiedy Jennifer Lopez angażuje do swojego teledysku aktualnego partnera. Pionierem był aktor Ben Affleck, który w 2002 roku towarzyszył piosenkarce w klipie do utworu "Jenny From The Block".

hellomagazine.com