Wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się show, na który fani Madonny czekali od blisko trzech lat. Artystka już po raz kolejny wystąpi w Polsce, tym razem w ramach tzw. "MDNA Tour". Królowa popu jest w jednej czwartej swojej trasy koncertowej. Warszawski koncert jest jej 22. z 86 zaplanowanych występów.

To będzie koncert, w trakcie którego piosenkarka zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "MDNA". Można się spodziewać, że Madonna zaśpiewa co najmniej siedem utworów pochodzących z tego krążka. Po raz pierwszy będzie można m.in. wysłuchać na żywo udanego kawałka "Masterpiece".

Dziś wieczorem w Warszawie zabrzmią także hity z rożnych etapów muzycznej kariery Królowej popu. Od najstarszych aż po te, które trafiały na listy przebojów w ostatnich miesiącach. Madonna zaśpiewa m.in. "Justify my Love", które nie gościło na koncertach od niemal 20 lat.

Ci, którzy liczą na wielkie show, nie powinni się rozczarować. Madonnie będzie towarzyszyć ponad 20 tancerzy, kilkunastu muzyków i kosztująca miliony dolarów scenografia.

Niespodziankę dla piosenkarki mają także warszawscy fani. W czasie, gdy artystka będzie grała piosenkę "Open Your Heart/Sagarra Jo" chcą machać do niej papierowymi sercami z napisem "LUV". Będziemy trzymać serca w górze i nie chować ich, aż do "Masterpiece". Dodatkowo zaraz po zakończeniu "Sagarra Jo" wszyscy skandujemy "MADONNA" najgłośniej, jak tylko możemy! - piszą fani na stronie polskiego fanklubu Madonny.

Koncert w oparach kontrowersji

Występ piosenkarki od początku wzbudzał kontrowersje. Jego termin zbiega się bowiem z obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wniosek o odwołanie imprezy podpisało 43 tys. osób. Termin oburzał m.in. warszawskich powstańców.

Władze miasta i przedstawiciele organizatora koncertu chcąc załagodzić konflikt ustalili, że bezpośrednio przed koncertem, na Stadionie Narodowym, będzie pokazany krótki film o Powstaniu Warszawskim.

Spędź dzień z RMFOn

Dla tych, którzy nie będą mogli podziwiać Madonny dziś wieczorem w Warszawie, stacja Best of RMFOn przygotowała niespodziankę. Przez cały dzień można tam słuchać największych przebojów artystki, a w momencie, gdy w Warszawie będzie rozpoczynać się jej show, zostanie zaprezentowany w całości koncert z poprzedniej trasy "Sticky & Sweet Tour".