Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Celebrytka złożyła pozew po prawie siedmiu latach małżeństwa z raperem. Są oni rodzicami czworga dzieci, a o ich rozstaniu plotkowano od miesięcy.

Po miesiącach plotek na temat kryzysu w małżeństwie Kim Kardashian i Kaney’a Westa nadszedł czas na definitywne rozstanie.

TMZ informuje, że 40-letnia celebrytka złożyła pozew rozwodowy, w którym domaga się przyznania jej opieki nad dziećmi.

Plotki na temat pary od lat nie schodziły z okładek pism i magazynów. Należą oni do najbardziej rozpoznawanych sław czerwonych dywanów w Stanach Zjednoczonych.

Kariera Kim nabrała rozpędu w 2007 roku po udziale jej rodziny w serialu reality show, który okazał się być ogromnym sukcesem. Po 14 latach na ekranach, po wyemitowaniu 21 sezonów - jego finałowa seria ma być nadawana w przyszłym roku. 

Dzięki reality show klan Kardashianów mógł rozpocząć własne biznesy. Majątek samej tylko Kim szacuje się na 780 milionów dolarów.

Z kolei nazwisko rapera Kanye’a Westa od 15 lat króluje na listach przebojów.

Para poznała się na kilka lat przed ślubem, West pojawił się w telewizyjnym show 11 lat temu. Na oczach milionów widzów oświadczył się Kim na wynajętym na tę okazję stadionie drużyny bejsbolowej San Francisco Giants.

Pobrali się w 2014 roku we Włoszech, a zdjęcie ich pierwszego pocałunku pobiło rekord polubień na Instagramie. To w tym czasie Kim z siostrami przemieniły swoje profile na tym medium społecznościowym w maszynę napędzającą sukcesy biznesowe rodziny i rozpoznawalność.

W czerwcu 2013 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, North, potem syn Saint West. Para ma jeszcze dwoje dzieci Chicago i Psalm, które - jak się przypuszcza - zostały urodzone przez surogatki.

W zeszłym roku West ogłosił start w wyborach ma prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po jego budzących powszechne zdziwienie wypowiedziach na wiecach wyborczych Kim Kardashian ogłosiła, że mąż cierpi na chorobę dwubiegunową, jest "cudowną, ale skomplikowaną osobą".

Plotki o rozpadzie ich związku pojawiły się po tym, kiedy Kim Kardashian wynajęła słynną prawniczkę od rozwodów Laurę Wasser.