Właśnie pojawił się nowy, zmieniony już trailer filmu "Wszystkie pieniądze świata". Po skandalu obyczajowym w filmie Ridleya Scotta Christopher Plummer zastąpił Kevina Spaceya. Zdjęcia do filmu zrobił Dariusz Wolski.

Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach "nie do rozwiązania". 

W opartym na faktach najnowszym filmie Ridleya Scotta - twórcy "Gladiatora", "Prometeusza", "Obcego" i "Marsjanina" - główne role grają Mark Wahlberg, Michelle Williams i Christopher Plummer. W USA film "Wszystkie pieniądze świata" pojawi się 22 grudnia, w polskich kinach premiera 26 stycznia.

(j.)