Harry Styles rusza w światową trasę koncertową, która będzie promować jego album "Fine Line". 25 lutego 2021 roku gwiazdor wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.


W związku z panującą pandemia koronawirusa, trasa koncertowa została przeniesiona na 2021 rok.  Harry Styles zawita do krajów w Europie i do Ameryki Północnej. 25 lutego wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie. 

Jako support Stylesa w Europie wystąpi wschodząca gwiazda popu - King Princess, w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie - piosenkarka i autorka tekstów Jenny Lewis, a w Meksyku jamajska piosenkarka reggae Koffee.

Długo wyczekiwany album artysty Fine Line ujrzy światło dzienne 13 grudnia.Nowy materiał będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up.


Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty Stylesa startuje w piątek 22 listopada. Na koncert w Polsce - o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar z każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 21.11.2019 o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 22.11.2019 do godz. 10:00

Już w tę sobotę 16 listopada, Harry Styles pojawi się w podwójnej roli  w programie NBC Saturday Night Live. Po raz pierwszy poprowadzi program oraz wystąpi z materiałem z nowej płyty, jak i, po raz pierwszy w telewizji, z singlem "Lights Up". Tydzień później - 21 i 22 listopada Styles pojawi się w brytyjskim talk show u Joolsa Hollanda.