David Hasselhoff opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wycieczki rowerowej w Karpnikach w województwie dolnośląskim. Aktor nie jest jednak w naszym kraju rekreacyjnie. Czym się zajmuje?

Pod postem aktora pojawiło się całe mnóstwo komentarzy od fanów. Większość witała go w Polsce, ale część postanowiła polecić mu ciekawe miejsca w okolicy. "Piękna okolica. Baw się dobrze! Sugeruję, żebyś odwiedził szczyt Sokolik. Zachód słońca tam, jest szczególnie piękny" - napisał jeden z internautów. "Mam butelkę naprawdę dobrej polskiej wódki, zapraszam na dobrą polską kolację, napisz kiedy zostajesz, do zobaczenia" - ochoczo zapraszał kolejny z fanów.

David Hasselhoff gra główną rolę

Gwiazda "Słonecznego patrolu" gra główną rolę w niemieckim serialu "Ze Network", który nagrywany jest w Jeleniej Górze. Produkcja jest realizowana m.in. w Teatrze Cypriana Kamila Norwida. 

Czarna komedia "Ze Network" będzie miała 8 odcinków. W serialu David Hasselhoff zagra siebie. Zostaje zatrudniony w jednym z niemieckich teatrów i z biegiem akcji okazuje się, że wszystko dookoła jest międzynarodową intrygą, w której biorą udział zabójcy z okresu zimnej wojny.