Ciała dwóch starszych osób znaleziono w środę po południu w jednym z mieszkań w Starogardzie Gdańskim w Pomorskiem. Małżeństwo zginęło od ciosów nożem. Prokuratura bada wstępnie dwie wersje: zabójstwo oraz samobójstwo z zabójstwem. O tej tragedii poinformowaliście nas na Gorącą Linię RMF FM.


Ciała znalazła córka starszej pary. Według wstępnych oględzin, 62-letni mężczyzna i 58-letnia kobieta mogli zginąć od ciosów nożem. Na ciele kobiety znaleziono ślady po siedmiu ranach kłutych. Mężczyzna miał dwie rany - na brodzie i szyi: doszło u niego do przecięcia tętnicy

Prokuratorzy przyjęli dwie wersje zdarzeń. Pierwsza z nich zakłada podwójne zabójstwo, druga - że mężczyzna zabił żonę, po czym odebrał sobie życie - poinformował szef Prokuratury Rejonowej w Starogardzie Gdańskim Jarosław Kembłowski.

W mieszkaniu, gdzie doszło do tragedii, do późnych godziny nocnych trwało zabezpieczanie śladów i inne czynności z udziałem m.in. prokuratury i policji.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.