Policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch osób: 63-letniego mężczyzny i 53-letniej kobiety. Ich ciała znaleziono na działce.

Według rzecznika podlaskiej policji Tomasza Krupy do zdarzenia doszło w środę wieczorem na jednej z posesji w miejscowości Zajezierce.

"Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że są tam dwie ofiary śmiertelne. Wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia" - zaznaczył.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ze służbami skontaktował się mężczyzna, który miał udzielać pierwszej pomocy swojej żonie. Po przyjeździe pogotowia okazało się, że nie żyją dwie osoby.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

Nocna strzelanina na Mazowszu. Nie żyje mężczyzna

W nocnej strzelaninie w Żyrardowie na Mazowszu zginął 20-letni mężczyzna.

Po drugiej w nocy do grupy mężczyzn stojących w bramie podjechało BMW, w którym - według naszych nieoficjalnych informacji - było kilka osób. Jedna z nich otworzyła szybę w aucie i oddała strzał z pistoletu. 20-latek został postrzelony w szyję. Zginął na miejscu.

Policjanci potwierdzają, że w tej sprawie trwają czynności, które mają wyjaśnić zdarzenie. Wszystkie działania prowadzone są pod nadzorem prokuratury.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.