Spływ na dmuchanych lalkach erotycznych - coroczna impreza organizowana w rosyjskim obwodzie leningradzkim - w tym roku nie doszedł do skutku. Z organizacji wydarzenia zrezygnowano, bo takie były zalecenia władz.

Bubble Baba Challenge, bo tak nazywa się organizowany co roku spływ na dmuchanych lalkach erotycznych w rosyjskim obwodzie leningradzkim, w tym roku nie doszedł do skutku.

Z organizacji wydarzenia zrezygnowano ze względu na zalecenia służb, o czym poinformował pomysłodawca imprezy Dmitrij Buławinow.

Jak pisze petersburski portal Fontanka, mężczyzna wczesną wiosną złożył wniosek o przeprowadzenie zawodów, jednak odpowiedź delegatury MSW w rejonie priozerskim w obwodzie leningradzkim była negatywna.

W piśmie stwierdzono, że "organizowanie takiego wydarzenia spotyka się z dużym negatywnym odzewem społecznym, w związku z czym MSW zdecydowanie zaleca jego nieorganizowanie".

"Choć zdecydowana rekomendacja nie oznacza całkowitego zakazu, organizowanie zawodów przy takim podejściu władz byłoby co najmniej niepoważne" - stwierdzili organizatorzy Bubble Baba Challenge.

Spływ na dmuchanych lalkach erotycznych organizowany jest rokrocznie od 2003 roku. Zobaczcie, jak impreza wyglądała w ubiegłym roku: