Już nie tylko krój sukni ślubnej i fason garnituru interesuje młodych Brytyjczyków przed ślubem. Ponad połowa przyszłych panien młodych na Wyspach rozważa czy nie poddać się operacji plastycznej. Myśli o tym również prawie 40 procent panów młodych. Wśród zabiegów, jakim poddaliby się przyszli małżonkowie, znalazły się zastrzyki z botoksu, odsysanie tłuszczu, przeszczep włosów i operacje biustu.

Sondaż został przeprowadzony przez stronę internetową zajmującą się doradztwem w sferze chirurgii plastycznej. Wzięło w nim udział 512 zaręczonych kobiet i 509 zaręczonych mężczyzn.

Ankietowane kobiety najchętniej zdecydowałyby się na zastrzyki z botoksu, wybielenie zębów, liposukcję lub powiększenie biustu. Natomiast wśród panów największą popularnością cieszyły się licówki stomatologiczne, zastrzyki z botoksu, przeszczep włosów i liposukcja.

Jak stwierdziła założycielka strony, to nic dziwnego, ponieważ ślub jest najważniejszym dzniem w życiu wielu mężczyzn i kobiet, Dlatego znaczna część z nich chce by wszystko było idealne – także ich wygląd.