2:1 Wisła Kraków wygrała w meczu o prestiż z nowym mistrzem Polski Legią Warszawa. Bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobyli Paweł Brożek i Marek Penksa. Jedynego gola dla Legii strzelił Aleksander Vuković.

Pierwszego gola goście z Krakowa zdobyli w 33. minucie spotkania. Fantastycznym strzałem popisał się Paweł Brożek. Tuż po przerwie na 1:1 wyrównał Aleksander Vuković. Wiślacy w drugiej połowie mieli kilka doskonałych akcji, które mogli zamienić na bramki. Jednak drugiego gola dla krakowian zdobył dopiero w 82. minucie Marek Penksa.

Mimo zwycięstwa fani Wisły mogą mieć do swojej drużyny żal o to, że popsuła wymarzone zakończenie sezonu. Gdyby nie zostawiła punktów w Poznaniu, Kielcach czy Gdyni, sobotnie spotkanie decydowałoby o tytule mistrza Polski.