Tragedia rodzinna na Podkarpaciu. Nie żyje dwójka małych dzieci. Miała zabić je matka, która następnie popełniła samobójstwo. Na miejscu jest policja i prokurator, a nasz dziennikarz zbiera informacje w tej sprawie.

Do tragedii doszło w Kopkach koło Rudnika nad Sanem w woj. podkarpackim. W jednym z domów znaleziono ciała dwójki małych dzieci oraz kobiety. 

Na miejscu jest policja i prokuratura, które ustalają, co dokładnie się wydarzyło.

Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że matka nie chciała oddać swoich dzieci ojcu, który wraz z kuratorem i nakazem sądu przybył po nie do miejsca ich zamieszkania. 

Dziennikarz RMF FM dowiedział się, że 30-letnia kobieta - po rozmowie z kuratorem - zamknęła się z 6-letnią córką i 5-letnim synem w łazience. Tam odebrała im życie, zadając ciosy nożem na całym ciele, po czym sama popełniła samobójstwo, kilka razy raniąc się w brzuch.

Kurator słysząc odgłos przekręcanego zamka, wyważył drzwi do łazienki. Na ratunek było za późno. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale reanimacja nie przyniosła skutku. 

Andrzej Dubiel z Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Markiem Wiosło potwierdza jedynie, że doszło do zdarzenia kryminalnego, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby, w tym dwójka małoletnich dzieci. 

Według sąsiadów, rodzina jakiś czas temu mieszkała w Niemczech. Rok temu matka z 6-letnią córką i rok młodszym synem wróciła do kraju i zamieszkała z nimi u swoich rodziców. Małżonkowie - według sąsiadów - byli rozwiedzeni. Obecnie z Niemiec miał przyjechać ojciec dzieci. 

Nachodzą cię myśli samobójcze? Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Pamiętaj, że są osoby, które chcą i mogą Ci pomóc. Dyżurują telefonicznie lub on-line:

800 70 2222 - całodobowe Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie [WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży [WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

Możesz też napisać maila lub porozmawiać na czacie.

W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.
/Grafika RMF FM
/Grafika RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.