Trzyosobowa rodzina zginęła w wypadku na krajowej "trójce" w Recławiu k. Wolina w Zachodniopomorskiem. Samochód, którym jechało małżeństwo z dwuletnim dzieckiem, zderzył się z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie ciężarowym, ze względu na zły stan ogumienia, pękła opona, a jego kierowca nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym prawidłowo poruszał się samochód osobowy - poinformowała rzeczniczka prasowa policji w Kamieniu Pomorskim sierżant Izabela Trepko.

Po wypadku droga była zablokowana w obu kierunkach, a policja wyznaczyła objazdy drogą wojewódzką nr 111. Następnie na S3 wprowadzono ruch wahadłowy.

O wypadku informowali nas Słuchacze, dzwoniąc i pisząc na Gorącą Linię RMF FM.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Wieczorem na krajowej "trójce", niedaleko miejsca, w którym miał miejsce wypadek z trzema ofiarami śmiertelnymi, doszło do kolejnego groźnego zderzenia. Kierowca samochodu osobowego, widząc zablokowaną drogę, chciał skorzystać z objazdu i zaczął zjeżdżać z drogi. Wówczas w jego auto uderzył samochód ciężarowy. W tym wypadku poszkodowane zostały cztery osoby: jedna ciężko, trzy lekko - podała rzeczniczka policji. 

(edbie)