Były poseł PiS Łukasz Rzepecki przeszedł do klubu Kukiz'15 - poinformował lider ugrupowania Paweł Kukiz. Łukasz Rzepecki wspomoże budowanie klubów młodych przy Kukiz'15; to człowiek, który realizuje obietnice wyborcze - powiedział Kukiz. Sam Rzepecki zapewnił, że "będzie się skupiać, by jak najciężej pracować w Kukiz'15".

Witamy chłopaka sprawiedliwego i prawego, pana Łukasza Rzepeckiego, bardzo się cieszę, że zasili szeregi naszego klubu. Bardzo się cieszę, że będziemy mieli w klubie człowieka, który realizuje obietnice wyborcze, człowieka, który jest wierny swoim wyborcom - oświadczył Paweł Kukiz. 

Przypomniał, że b. poseł PiS sprzeciwił się m.in. "podwyżkom cen paliwa". Uważa też, że poseł jest równy obywatelowi, że żaden poseł nie może być bezkarny i wszyscy obywatele powinni być równo traktowani. Bez względu na to, czy mieszkają na wsi, czy zasiadają na Wiejskiej" - powiedział Kukiz. "Dobrze Łukasz trafiłeś i cieszę się, że będziesz z nami - dodał.

Poinformował, że Rzepecki "pomoże budować kluby młodych przy Kukiz'15". Bo to jest nasze największe zainteresowanie - podkreślił Kukiz.

Nowy członek klubu Kukiz'15 podkreślał, że został wybrany na posła "dzięki mieszkańcom swojego okręgu wyborczego". To dla nich realizuję mój program, który jest dla mnie najważniejszy. Mnie wybrali ludzie, nie wybrały mnie partie polityczne, ani politycy - powiedział.

W środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że Łukasz Rzepecki został wykluczony z klubu PiS. 

(ph)