Drogowa akcja RMF FM pokazała, jaki jest najlepszy sposób na załatanie dziur w Twojej okolicy. Wystarczy zadzwonić do urzędu i zapowiedzieć wizytę ministra. Efekt jest błyskawiczny. Dziury znikają, ulice są równe. Poinformuj rząd, gdzie powinien pojechać minister. Oto formularz.

Kliknij,by wysłać zgłoszenie do Ministerstwa Infrastruktury

Jeżeli korzystasz z poczty przez stronę www, skopiuj poniższy tekst i wyślij na adres info@mi.gov.pl z kopią na redakcja@rmf.fm.

Szanowny Panie Ministrze,

Dzięki dzisiejszej akcji radia RMF FM dowiedziałem się, jaki jest najlepszy sposób na załatanie dziur w drodze. Wystarczy zadzwonić do urzędu i zapowiedzieć Pańską wizytę. Efekt jest błyskawiczny. Dziury znikają, ulice są równe.

Zwracam się z uprzejmą prośbą, by zapowiedział Pan wizytę w mojej miejscowości. Poniżej podaję nazwy ulic, gdzie występują dziury.

[TU PROSZĘ WPISAĆ NAZWĘ ULICY/ULIC I MIEJSCOWOŚCI]

Z góry dziękuję.

Łączę wyrazy szacunku,

[PODPIS]

Tysiące dziur pojawiło się po zimie na naszych drogach. Piszemy o tym od kilkunastu dni. Codziennie dostajemy od Was na Gorącą Linię RMF FM e-maile z informacjami o kolejnych wyrwach. Drogowcy twierdzą, że nie da się ich szybko załatać. Nieprawda. Udowodniliśmy, że wystarczy hasło: "minister przyjedzie". Tak było w przypadku krajowej "jedynki" w Toruniu. Choć nie tylko…

RMF24.pl on Facebook