Była premier Beata Szydło sprawcą kolizji w centrum Krakowa. Do stłuczki doszło przed północą w okolicy domu handlowego Jubilat.

Według ustaleń reportera RMF FM, Beata Szydło, siedząc za kierownicą, wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego. Według świadków - jej auto miało wjechać na lewy pas. Wtedy jadący główną ulicą samochód nie zdążył wyhamować i uderzył w tył auta byłej premier. Samochód Beaty Szydło miał oznaczenie członka Parlamentu Europejskiego. 

Na Gorącą Linię RMF FM zadzwonił kierowca auta, które brało udział w kolizji. Auto nasze do kasacji, trzy straże pożarne, policja - mówił nam.

Sprawcą kolizji była Beata Szydło. Jak informuje nasz dziennikarz Marek Balawajder, b. premier została ukarana mandatem w wysokości 450 złotych oraz 6 punktami karnymi.

W niedzielę wieczorem była premier, a obecnie europosłanka, była na Wawelu, gdzie towarzyszyła prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu podczas składania kwiatów na grobie pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie katedry wawelskiej.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

 

Opracowanie: