Na policję zgłosiło się już kilkanaście osób okradzionych w pociągu Przemyśl - Szczecin - dowiedział się reporter RMF FM. Poznański komisariat kolejowy wyjaśnia, czy za kradzieżami mogą stać zatrzymani w sobotę kierownik pociągu i konduktor. Policjant prewencji w cywilu jadący do pracy złapał ich między Rawiczem a Poznaniem niemal na gorącym uczynku, gdy przeglądali torebkę, którą ukradli pasażerce.

Kierownik pociągu i konduktor pociągu Przemyśl - Szczecin, którzy okradli pasażerkę – zostaną dyscyplinarnie zwolnieni z pracy, jak tylko opuszczą areszt. Złodziei na gorącym uczynku przyłapał podróżujący w cywilu policjant z Poznania. Kolejarze przyznali, że okradli śpiącą kobietę jadącą ze... czytaj więcej

A PKP chce wynagrodzić tej pasażerce fakt, że została okradziona - dowiedział się nasz reporter. Kobieta przez trzy miesiące będzie mogła podróżować dowolnymi pociągami przewozów regionalnych. Bilet jest wart kilka tysięcy złotych, a PKP proszą kobietę o kontakt, by mogły jej go przekazać.