W miejscowości Kawęczynek pod Piasecznem znaleziono ciężko ranną kobietę. 46-latka z ranami kłutymi i ciętymi trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Kobietę znaleziono przy ulicy Prostej, przed skrzyżowaniem z ulicą Sarenki. Po kilku godzinach zatrzymano 27-latka.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci z Konstancina-Jeziorny. Podtrzymywali czynności życiowe u ciężko rannej kobiety w średnim wieku, wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego lądowanie zabezpieczali przybyli na miejsce strażacy. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Prawdopodobnie została raniona nożem, jest w ciężkim stanie.

Poszkodowana ma rany cięte. Nie wykluczamy usiłowania zabójstwa. Na miejscu trwają czynności. Poszukujemy osoby powiązanej ze sprawą - przekazał Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie. Kobieta ma poważne rany kłute i cięte brzucha, klatki piersiowej i szyi

Po kilku godzinach w Warszawie zatrzymano 27-latka, który według policji ma związek z atakiem na 46-latkę. Mężczyzna prawdopodobnie w sobotę zostanie przesłuchany przez prokuraturę.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.