93-letni kierowca potrącił w Kielcach na przejściu dla pieszych 64-latka. Poszkodowany z obrażeniami został przewieziony do szpitala – poinformował w piątek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Karol Macek.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.20. 93-latek jechał osobowym nissanem ulicą Wojska Polskiego, w kierunku miejscowości Suków. Na wysokości pętli autobusowej, na przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez drogę 64-latka - opisywał Macek.

Pieszy z podejrzeniem złamania kończyny oraz ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.

Według wstępnych ustaleń pieszy w chwili wypadku znajdował się już na środku "zebry". Policja będzie ustalała bezpośrednią przyczynę potrącenia mężczyzny.

Bezpieczny powrót z RMF FM

To są najważniejsze i najszybciej podane informacje z dróg w całej Polsce. "Bezpieczny Powrót z RMF FM" - przez cały świąteczny weekend jesteśmy z Wami w trasie. Nasi reporterzy będą patrolować drogi w całym kraju i na bieżąco informować Was o korkach czy utrudnieniach.

W niedzielne popołudnie "Bezpieczny Powrót z RMF FM" rozpocznie się o godzinie 14:30. Przez 7 godzin w specjalnych wydaniach serwisów dla kierowców będziemy na bieżąco informować o korkach i utrudnieniach. 

>>>WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTAJ TUTAJ<<<