W Borównie niedaleko Wałbrzycha na Dolnym Śląsku doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki. Prawdopodobnie kierowca busa wjechał na przejście dla pieszych, na którym znajdowała się grupka dzieci. Nie udzieliwszy pierwszej pomocy poszkodowanej dziewczynce, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

W Borównie doszło do potrącenia 11-latki na przejściu dla pieszych. Dziewczynka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. 

Nadkom. Magdalena Korościk z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poinformowała, że do zdarzenia doszło po godz. 19 w miejscowości Borówno w powiecie wałbrzyskim.

"Doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki, która przechodziła przez pasy. Dziewczynka została w stanie ciężkim przewieziona do szpitala. Na chwilę obecną wiemy, że czuje się lepiej, jest przytomna" - przekazała.

Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak poinformowała Korościk, policja zatrzymała w tej sprawie jedną osobę. "W tej chwili trwają czynności sprawdzające" - dodała.

Informację o wypadku dostaliśmy od słuchacza na Gorącą Linię RMF FM.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm lub skorzystać z formularza WWW.