Sekcja zwłok nie przyniosła odpowiedzi na pytanie o przyczynę śmierci Gabriela Seweryna - poinformował TVN24. Jak podała stacja, wykluczono jednak, że zgon nastąpił w wyniku obrażeń ciała.

Gabriel Seweryn, projektant i bohater programu telewizyjnego "Królowe życia", zmarł we wtorek, 28 listopada.

Wyniki sekcji zwłok

O wynikach sekcji zwłok Gabriela Seweryna poinformował TVN24. Według stacji, nadal nie wiadomo, jakie były przyczyny śmierci mężczyzny, ale wykluczono, że doszło do niej z powodu obrażeń ciała.

Zostaną przeprowadzone dodatkowe badania toksykologiczne pod kątem zażycia narkotyków, alkoholu i innych niedozwolonych farmaceutyków - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, cytowana przez TVN24.

Jak podała stacja, wyniki badań toksykologicznych będą znane za około dwa tygodnie.

O śmierci Gabriela Seweryna

O śmierci projektanta i bohatera "Królowych życia" informowaliśmy we wtorek. Gabriel Seweryn miał 56 lat. Wiadomość o jego zgonie potwierdziła wówczas rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Specjalistycznego Ewa Todorov. We wtorek podała, że mężczyzna trafił na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. 

Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - poinformowała we wtorek w rozmowie z glogow.naszemiasto.pl.