Policjanci z gdańskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji rozwiązali sprawę brutalnego pobicia 45-latka, do którego doszło na początku 2020 r. Zatrzymany w tej sprawie 37-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Jak informuje CBŚP, 37-letni Patryk H. w przeszłości wchodził konflikt z prawem i może mieć związek ze środowiskiem pseudokibiców. Na informację, że może być sprawcą brutalnego pobicia z 2020 r., natrafili policjanci zwalczający zorganizowaną przestępczość narkotykową.

Patryk H. został zatrzymany w Gdańsku i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Gdański sąd rejonowy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące. 

Na początku 2020 r. do jednego z gdańskich szpitali trafił ciężko pobity 45-latek. Mężczyzna przez wiele miesięcy nie odzyskiwał przytomności i dalej pozostaje w szpitalu. 

Jak ustalili prokuratorzy, do napaści na 45-letniego pokrzywdzonego doszło najprawdopodobniej na tle rozliczeń finansowych za narkotyki. Patryk H. bił i kopał 45-latka. Skakał też po głowie swojej ofiary. Za usiłowanie zabójstwa może mu grozić nawet dożywocie.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.