​Policja w Kołobrzegu opublikowała wizerunek osoby mogącej mieć związek z morderstwem 16-latka. Zwłoki nastolatka znaleziono dzisiaj rano. Prokuratura Okręgowa w Koszalinie potwierdziła poranne doniesienia reportera RMF FM: na ciele nastolatka znalezionego w Kołobrzegu były rany kłute. Jak informują śledczy, sprawa prowadzona jest w kierunku zabójstwa.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu opublikowała kilka zdjęć. Jest na nich osoba, która może mieć związek z zabójstwem w zachodniopomorskiej miejscowości.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają wiedzę na temat ataku, proszeni są o kontakt z policją w Kołobrzegu pod numerami 94 35 33 511 lub 94 35 33 512.

Krwawe morderstwo

Ciało 16-latka znalazł w poniedziałek rano, przed godz. 6:00 na klatce schodowej bloku jeden z mieszkańców. Chłopak miał kilka ran kłutych m.in. w okolicach brzucha.

Prokuratura Okręgowa w Koszalinie potwierdziła: Na ciele nastolatka znalezionego w Kołobrzegu na klatce schodowej jednego z bloków były rany kłute. Działania policji i prokuratury w tej sprawie prowadzone są kierunku zabójstwa. Wciąż trwają oględziny miejsca zbrodni, ściągnięto dodatkowych specjalistów. Zwłoki ofiary zostały zabezpieczone do sekcji. Wykluczono już, żeby mogło dojść do samobójstwa.

Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarza RMF FM wynika, że policja na razie nie zna motywów przestępstwa. Zamordowany 16-latek miał być spokojnym, niebudzącym podejrzeń uczniem.

Dzisiaj rano miał wyjść do szkoły, do której dotrzeć miał zamówioną wcześniej taksówką.

Trwają poszukiwania nożownika, jak dowiedział się nasz reporter: ogłoszono alarm dla całej komendy powiatowej.

Opracowanie: