Mordercy ze Stryszowa koło Wadowic w rękach policji. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, udało się zatrzymać dwóch mężczyzn, którzy w ostatni weekend zamordowali dwie osoby w Stryszowie. Okazuje się, że już dzień po zabójstwie uciekli za granicę. Według naszych informacji, obaj mężczyźni zostali namierzeni i zatrzymani w Holandii.

To tam uciekli i ukrywali się już kilkanaście godzin po zabójstwie. Mężczyzn zatrzymali holenderscy funkcjonariusze, którzy dostali komplet informacji od policjantów i prokuratorów z Małopolski.

W pożarze domu, do którego doszło w ostatni weekend, zginęła kobieta i mężczyzna. Ranny został natomiast młody mężczyzna - syn kobiety. 
Wiadomo, że dwie zamordowane osoby najpierw zostały brutalnie pobite, a później budynek, w którym przebywały, został podpalony.

Wstępne wyniki sekcji zwłok potwierdzają, że bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla. Wciąż nie wiadomo natomiast, co było powodem zabójstwa. Mordercy mogli być pod wpływem narkotyków.

Śledczy z Krakowa postawili zarzuty, a sąd wydał już europejski nakaz aresztowania dwóch mężczyzn, który wysłano do Holandii.  

 

 

 

 

 

 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.