Rafał ze Szczecina został szczęśliwym posiadaczem kolejnego Chevroleta Spark, głównej nagrody w wakacyjnej akcji „Wyprawa po słońce z RMF FM”. Naszych słuchaczy uspokajamy - kolejne auto będziecie mogli wygrać już za tydzień.

Super. Bardzo się cieszę. Nie wierzyłem w ogóle w to, że mi się uda. (...) Jestem bardzo zadowolony. Już widzę się na szosach - mówi dzisiejszy zwycięzca. Rafał od roku ma prawo jazdy, ale Chevrolet będzie jego pierwszym autem.

Od lat jesteśmy wierni RMF. To już nie pierwsza wygrana - dodaje mama Rafała, która kilka lat temu wygrała na antenie naszej stacji sprzęt AGD. Posłuchaj relacji Adama Kasprzyka:

Piąty Chevrolet Spark znalazł już właściciela, ale to nie koniec niespodzianek, które na dziś przygotowaliśmy. Wszystkich słuchaczy RMF FM i mieszkańców Szczecina zapraszamy na Deptak Bogusława, gdzie za sprawą magicznego „Wehikułu czasu” można przenieść się w czasy, kiedy na morzach panowali dzielni i wojowniczy Wikingowie. Ze znawcami kultury skandynawskich rozbójników morskich oraz z szczecińskimi sklepikarzami rozmawiał nasz reporter. Posłuchaj:

Do Szczecina dotarł nasz radiowy "Wehikuł Czasu". Słuchacze RMF FM i mieszkańcy miasta brali udział w wyjątkowej imprezie, w czasie której można było się przenieść w czasy, gdy na morzach panowali dzielni Wikingowie. czytaj więcej

W czasie imprezy dowiecie się kim byli Wikingowie, poznacie ich obyczaje społeczne, religijne i wojenne. Na specjalnym pokazie zostanie zaprezentowana broń: topory, miecze, włócznie, oszczepy i łuki. Odbędą się również prezentacje szyków bojowych i walk.