25-26 maja 2023 r Izba Zbożowo-Paszowa po raz drugi będzie organizatorem Polish Grain Day - wyjątkowego spotkania firm i przedstawicieli branży zbożowo-paszowej z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. II edycja odbędzie się w formie targów, uczestnicy wezmą również udział w panelach dyskusyjnych.

Organizatorzy zapowiadają, że majowe wydarzenie będzie preludium do jesiennej Europejskiej Giełdy Towarowej. W dniach 12-13 października w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się 63. edycja Europejskiej Giełdy Towarowej, która po raz pierwszy odbędzie się w Europie Środkowo-Wschodniej.

To okazja do zaprezentowania potencjału polskiej gospodarki i sektora rolno-spożywczego - podkreśla Prezes Izby Zbożowo-Paszowej Monika Piątkowska. Kolejny sezon dobrych zbiorów już za nami, a są one udane zarówno pod względem jakości, jak i plonu, który w większości regionów kraju był lepszy niż przed rokiem - dodaje Piątkowska.

Polish Grain Day, to - jak podkreślają organizatorzy - wydarzenie, podczas którego tworzona jest przestrzeń do debaty, targów i współpracy.

II edycja PGDodbędzie się w formie targów, uczestnicy wezmą również udział w panelach dyskusyjnych. Izba kontynuuje dyskusję o najważniejszych wyzwaniach dla polskiego sektora rolno-spożywczego.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Bezpieczny sektor rolno-spożywczy". Przed dniem prelekcji, paneli dyskusyjnych i targów (The Tides Warszawa) uczestnicy wydarzenia spotkają się na uroczystej Gali Dinner w Ufficio Primo, która uświetniona będzie występem artystycznym.

TUTAJ MOŻNA SIĘ ZAREJESTROWAĆ>>>