Do Wigilii został już tylko miesiąc i jeden dzień. Myśleliście już o świątecznych zakupach i prezentach, jakie dacie najbliższym? A co sami chcielibyście znaleźć pod choinką? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy też kilka niebanalnych propozycji świątecznych prezentów.

Każdy z nas inaczej podchodzi do kupowania świątecznych podarunków dla bliskich. Są tacy, którzy już kilka miesięcy wcześniej mają szczegółową listę prezentów. Inni - często z braku czasu - tworzą ją dopiero w ostatniej chwili, a później nerwowo biegają po zatłoczonych sklepach, by ze wszystkim zdążyć na czas.

Jest jeszcze jedna grupa obdarowujących, która podchodzi do całej sprawy w bardzo pragmatyczny sposób. Wierzy, że nikt lepiej od samego zainteresowanego nie będzie wiedział, jaki prezent sprawi mu radość. Dlatego zamiast torebki z prezentem, który przecież może okazać się nietrafiony, przygotowuje dla bliskich koperty z pieniędzmi.

W całej związanej z prezentami krzątaninie nie można zapominać o tym, co najważniejsze. Przyjemnie jest dawać ludziom coś z serca - przypomina w rozmowie z reporterką RMF FM Agnieszką Wyderką mieszkanka Łodzi.

Nasi reporterzy na przedświątecznych zakupach

Nie macie jeszcze żadnego pomysłu, co kupić swoim bliskim pod choinkę? Posłuchajcie relacji naszych reporterów, którzy wybrali się razem na przedświąteczne zakupy. Dowiecie się z niej, jakimi rękawiczkami można ucieszyć amatora elektronicznych gadżetów i co zrobić, by mąż już nigdy nie tracił czasu i nerwów na niekończące się poszukiwania bardzo ważnych plików. Jaki prezent sprawi przyjemność każdej pani, a jaki sprawi frajdę najmłodszym? Tego również dowiecie się ze specjalnej relacji Pawła Świądra i Katarzyny Sobiechowskiej-Szuchty.