RMF FM jest niezmiennie najbardziej opiniotwórczą stacją radiową w Polsce - wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów. W sierpniu inne media ponad 90 razy cytowały informacje naszych dziennikarzem. Żadna inna rozgłośnia nie może poszczycić się podobnym wynikiem.

W sierpniu, mimo sezonu wakacyjnego, media nie narzekały na brak ciekawych tematów. Głośno było m.in. o sprawie sześciolatków, których pójście do szkoły - jak pokazały badania - nie zawsze mają tylko dobre strony. Najgorętszym politycznie nazwiskiem tego miesiąca okazał się Jarosław Gowin, którego konflikt z władzami PO stał się tematem wielu artykułów i wywiadów. 

Wynik badań opiniotwórczości to kolejna bardzo dobra wiadomość na temat RMF FM, która ukazała się w tym tygodniu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Tomasz Skory został nominowany do nagrody MediaTory w kategorii TORpeda. W uzasadnieniu studenci podkreślili celność i odwagę komentarzy naszego redakcyjnego kolegi. Docenili też jego poczucie humoru, prezentowane m.in. w Subiektywnym przeglądzie prasy publikowanym od poniedziałku do piątku na naszej stronie.