Najnowsze - styczniowe - dane potwierdzają pozycję RMF FM jako najbardziej opiniotwórczej stacji radiowej w Polsce. W zeszłym miesiącu nasze radio było cytowane przez inne media prawie 300 razy - wynika z najnowszego rankingu Instytutu Monitorowania Mediów. W całym rankingu zajęliśmy 5. miejsce ustępując jedynie największym dziennikom i - nieznacznie - całodobowej telewizji informacyjnej.

W styczniu media najczęściej powoływały się na informacje "Rzeczpospolitej" i "Gazety Wyborczej". RMF FM znalazł się na piątym miejscu w ogólnym rankingu. Inne media cytowały nasze informacje 298 razy.

Natomiast w rankingu stacji radiowych ponownie byliśmy bezkonkurencyjni. Inne rozgłośnie znalazły się w zestawieniu za nami. Kolejna stacja uzyskała w najnowszym rankingu Instytutu Monitorowania Mediów wynik o prawie jedną trzecią gorszy niż RMF FM.

Inne media powoływały się na informacje naszych dziennikarzy najczęściej w związku ze sprawą półrocznej Magdy z Sosnowca, zamieszaniem wokół internetowego układu ACTA, próbą samobójczą pułkownika Przybyła i nowymi informacjami w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Styczeń jest kolejnym miesiącem dominacji RMF FM wśród dziennikarzy radiowych w Polsce. Ponownie okazało się, że informowaliśmy Was najszybciej i przekazywaliśmy Wam najbardziej ekskluzywne informacje spośród wszystkich rozgłośni radiowych. Informacje te potwierdzają się w wynikach naszej strony internetowej RMF24.pl, która w styczniu uzyskała jeden z najlepszych wyników w historii.

Zobacz cały raport Instytutu Monitorowania Mediów

Nasi reporterzy w każdej chwili są gotowi interweniować w Waszej sprawie. W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.