Wielkie pieniądze padły w wakacyjnej loterii RMF "Gra o skarb"! Główna nagroda w wysokości 400 tys. złotych powędruje do Joanny z Częstochowy.

Informacja o wielkiej wygranej zastała panią Joannę... w Jastarni. To tam nasza słuchaczka spędza wakacje. Najlepsze w życiu - wykrzyczała z radością na wieść o nagrodzie. 

W wakacyjnej zabawie RMF FM - "Gra o skarb" może wziąć udział każdy. Należy wysłać imię pod numer 7252. Do wygrania jest codziennie nagroda główna w wysokości 400 tys. złotych. Ale nie tylko, bo w sejfach oprócz ogromnych pieniędzy tego lata będzie można znaleźć także różne skarby, np. worki srebrnych monet, rubiny, szmaragdy, szafiry, złote 1-uncjowe monety i inne unikatowe skarby. Jedno jest pewne: w każdym sejfie jest dużo gotówki... A co wysłaniu SMS-a? Trzeba czekać na nasz telefon. Gdy do Ciebie zadzwonimy, po prostu odbierz, a wejdziesz do finału loterii i zagrasz o nagrodę główną! Od poniedziałku do piątku dwa finały dziennie i dwie szanse na nagrodę główną, a w każdą sobotę jeden finał.