Od wielu miesięcy szukasz pomocy, ale urzędnicza biurokracja skutecznie Ci w tym przeszkadza? Ktoś próbował Cię oszukać, naciągnąć? Gorąca Linia RMF FM jest cały czas do Twojej dyspozycji. Dziennikarze RMF FM czekają na takie sygnały. Będziemy starać się Ci pomóc. W nowym sezonie, od września 2013 roku, w Faktach RMF FM i na RMF24 pojawi się nowy cykl - Interwencja RMF FM.

Interwencja RMF FM to tematy, które Was bulwersują. Będziemy starali się Wam pomóc w sprawach, w których zwykły obywatel nie ma szans w starciu z bezduszną, bezmyślną biurokratyczną machiną. Nagłośnimy przypadki oszustw, firm, które żerują na ludzkiej łatwowierności. Opowiemy historie osób, które zostały pokrzywdzone, a wymiar sprawiedliwości pozostaje bezradny lub obojętny.

Na informacje od Was o takich przypadkach czekamy 24 godziny na dobę. Do Waszej dyspozycji jest Gorąca Linia RMF FM pod numerem 600 700 800. Możecie też przesyłać maile na adres fakty@rmf.fm lub wypełnić specjalny formularz.

Nasz reporter skontaktuje się z Wami, poprosi o przedstawienie sprawy i przekazanie kserokopii dokumentów z nią związanych. Wszystkie te informacje będziemy weryfikować. Sprawdzimy też, co mają do powiedzenia inne strony konfliktu lub sporu.

A może Wasza historia, gdy znajdzie swój finał na antenie RMF FM, pomoże innym osobom borykającym się z podobnymi sprawami?