Już od września startujemy z jesienną ramówką! Od poniedziałku czekają na Was zarówno nowi jak i dobrze znani prezenterzy z fantastycznymi audycjami! Obiecujemy, że nie będzie się z nami nudzić - zaczynać będziemy jak zawsze od "Wstawaj szkoda dnia". Co potem? Sprawdźcie!

Wstawaj szkoda dnia!

Program "Wstawaj Szkoda Dnia", od poniedziałku będzie w nowej obsadzie. Najlepsze poranne show w Polsce, poprowadzą Przemysław Skowron i Robert Karpowicz, pod czujną opieką merytoryczną Tomasza Olbratowskiego.

Słuchacze będą mogli wystawić prowadzących program na ciężką próbę. Będą mogli znęcać się nad nimi i psychicznie pastwić, każąc im śpiewać wybrane przez siebie piosenki. A panowie - staną na wysokości zadania - i wszystko Wam wyśpiewają. Nawet, jeśli będą musieli cienko śpiewać!

Nie zabraknie też Tomasza Olbratowskiego. Jego felietony bawią i budzą całe pokolenia. Co ważne, gdy mówi w radiu, wydaje się wyższy, piękniejszy i młodszy niż jest na prawdę. Wybrańcy, którzy znają szczegóły jego nowych felietonów, od kilku dni chodzą po radiu dziwnie uśmiechnięci, nieoczekiwanie parskając od czasu do czasu ze śmiechu.

Byle do piątku!

Program "Byle do piątku" tej jesieni poprowadzą Kamil Baleja, znany słuchaczom z popularnych programów weekendowych oraz tradycyjnie Daniel Dyk.

Codziennie od 9 będziemy z wami w pracy, w domu, w samochodzie, sklepie, autobusie  -  z dużą dawką humoru, pozytywnej energii i optymizmu, od którego uśmiechnie się nawet Wasz szef. Od poniedziałku do piątku będziemy opowiadać o tym, co dla Was ważne - Wasze małe smutki, wielkie radości, codziennie sprawy, które Was otaczają na pewno się pojawią w tym programie, a na deser - wielkie pieniądze do wygrania!

Poplista!

Wieczór to miejsce na programy muzyczne i Poplistę Darka Maciborka, który tej jesieni zaprasza Was na wyjątkową, trzytysięczną edycję Poplisty! W codziennych programach po 18 będziemy razem świętować wspólne odliczanie do notowania nr 3000, które odbędzie się dokładnie 17 października.

Już od 2 września po raz pierwszy w historii Poplisty stworzymy prawdziwie rodzinny - radiowy album pamiątkowy!

Dobry wieczór!

Po 21 pojawi się też "Dobry Wieczór" (od 21 do 1), prowadzony na zmianę przez Tomasza Brhela, Sławka Kowalewskiego, Marcina Jędrycha i Krzysztofa Urbaniaka.

Wolno wstać!

Z nowymi propozycjami i już sprawdzonymi audycjami dotrzemy do weekendu.

Od 10 rano "Wolno wstać" prowadzić będzie Sławek Kowalewski. Na antenę powracają także  jego popularne programy "Pogotowie Rodzicielskie" i "Radiowy Plac Zabaw" współprowadzone przez Barbarę Zielińską.

"Przepis na Weekend", prowadzony przez Krzysztofa Urbaniaka, opuszcza studio i przenosi się w najciekawsze miejsca w Polsce!

Dobrze zagrane!

Popołudnia to czas na "Dobrze zagrane". W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy Was do interaktywnego programu - dzięki szybkiemu kontaktowi przez SMSy i antenowy telefon wspólnie będziemy się bawić szukając znajomych dźwięków w piosenkach, znajdujemy odpowiedzi na zaskakujące pytania.

Słuchacze mają także możliwość wybrania piosenki, która zostanie przez nich zapowiedziana i wyemitowana na antenie.

Nie zapominamy też o tych, którzy podróżują i słuchają radia - wystarczy wysyłać opis samochodu, kierowcy, który został zauważony podczas jazdy. Wiem, że są takie sytuacje kiedy trzeba im coś przekazać na antenie - może pozdrowienia, może zachwyt nad przystojnym pasażerem, a może zaciekawienie niezwykłym pojazdem - w programie "Dobrze Zagrane" to też jest możliwe!

Wieczorna część programu "Dobrze zagrane" w każdy weekend od 19 to zabawa muzyką. Co będzie jeżeli z dwóch hitów wybierzemy najlepsze części i stworzymy trzeci? To eksperyment pod szyldem "Muzyczna Krzyżówka". Największe hity rozkładane będą na czynniki pierwsze w konkursie "Wieloślad". Przekonamy was też w "Dźwiękach Tej Samej Piosenki", że zwyczaj pożyczania pojedynczych nutek i całych utworów jest wśród artystów bardziej rozpowszechniony, niż by nam się mogło wydawać!

Piotr Żyła w RMF FM

Od 2 września na antenie RMF FM pojawiać się będzie Piotr Żyła - skoczek narciarski, reprezentant Polski oraz zawodnik klubu KS Wisła Ustronianka, rekordzista Polski w długości lotu narciarskiego.

Piotr Żyła promuje popularną zabawę dla słuchaczy RMF FM, która w tym sezonie nazywa się "Żyła złota".

Zabawa rozgrywana będzie na antenie Stacji codziennie od poniedziałku do soboty. Codziennie można będzie w niej wygrać setki tysięcy złotych.

 Piotr Żyła wystąpi w spotach promocyjnych Żyły Złota na antenie RMF FM i na stronie www.rmf.fm