Nowy Dwór Mazowiecki będzie w tym tygodniu Twoim Miastem w Faktach RMF FM! Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF24.pl. Atrakcje Nowego Dworu będziemy dla Was odkrywać na antenie RMF FM w najbliższą sobotę od godziny 9.

W tym tygodniu zacięty bój o zwycięstwo stoczyły Dolny Śląsk i Mazowsze. Aż do samego końca Kamienna Góra goniła Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatecznie o zwycięstwie przesądziło 2,18 proc. głosów.

Trzecie miejsce zajął Leżajsk (12,85 proc.), czwarte Łowicz (9,97 proc.), a piąte Kutno (7,15 proc.). Leszno otrzymało 1,05 proc.

W ramach wizyty w Nowym Dworze Mazowieckim na pewno odwiedzimy Twierdzę Modlin i odkryjemy jej największe sekrety. Zaprosimy Was też na sobotni spacer po Kampinoskim Parku Narodowym. Odwiedzimy również modlińskie lotnisko.

Wszystkie atrakcje tego mazowieckiego miasta odkryjemy dla Was już w najbliższą sobotę. Zaczynamy punktualnie o godz. 9 w Faktach RMF FM i na RMF24.pl! Zapraszamy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24.pl! Cały czas czekamy też na kolejne zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!