Mimo wielu spekulacji o transferze, Neymar nadal jest zawodnikiem Paris Saint-Germain. Piłkarz nie może już jednak liczyć na sympatię władz klubu, ani fanów. Podczas pierwszego meczu sezonu kibice paryskiej drużyny zwyzywali Brazylijczyka – podaje Onet.

W pierwszej kolejce ligi francuskiej PSG podejmowało Nimes Olympique. Klub ze stolicy Francji wygrał spotkanie 3:0, ale do zwycięstwa nie przyczynił się Neymar.

Już przed pierwszym gwizdkiem było wiadomo, że Brazylijczyk nie wystąpi w spotkaniu. Trwają negocjację na temat jego transferu do Hiszpanii. Podobno o zawodnika walczy Barcelona i Real Madryt.

Przeciągająca się sprawa transferu piłkarza nie podoba się fanom PSG. Podczas spotkania kibice wyrazili swoje niezadowolenie z faktu, że Brazylijczyk wciąż jest zawodnikiem ich klubu.

"Na Parc des Princes nie szczędzono mu obraźliwych słów. Fani mistrzów Francji skandowali m.in. ‘Neymar su***syn’. Na trybunach można było zauważyć różne transparenty, na jednym z nich widniał napis: ‘Neymar, spier***’, inny nawiązywał z kolei do sprawy rzekomego gwałtu, o który oskarżyła piłkarza Najila Trindade" - podaje Onet.

Opracowanie: