Nie lada gratka dla kibiców specjalnie od RMF FM! Specjalnie dla Was dziś wieczorem nadamy relację na żywo z meczu polskiej reprezentacji z Czarnogórą. Wydarzenie na boisku komentować będą Maciej Jermakow z naszej redakcji sportowej i Michał Białoński z Interia.pl. Relacji będzie można posłuchać na stronach RMFon, RMF.FM, RMF24.pl oraz Interia.pl. Przekaz na żywo zaczynamy o godzinie 20.25!

Na miejscu w Podgoricy są już specjalni wysłannicy RMF FM i Interia.pl, którzy będą specjalnie dla Was relacjonować dzisiejszy mecz Czarnogóra-Polska. Maciej Jermakow i Michał Białoński gwarantują emocje, fachowy komentarz, a przede wszystkim najbardziej aktualny przekaz.

Dzięki najnowszej technice będziemy łączyć się także z redakcją sportową w Warszawie, komentatorami oraz studiem Faktów RMF FM w Krakowie.

Za obejrzenie meczu trzeba zapłacić

W sobotę TVP poinformowała, że nie jest w stanie sprostać finansowym oczekiwaniom Sportfive. Negocjacje wprawdzie nadal trwały, ale stronom nie udało się dojść do porozumienia. W związku z tym, by zobaczyć dzisiejszy mecz w telewizji, kibice muszą zapłacić. Wykupienie dostępu kosztuje 20 złotych.