Po historycznym awansie polskich piłkarzy do finałów Euro 2008 poszukiwanym towarem stały się bilety na mecze w Austrii i Szwajcarii. Część wejściówek już sprzedano, by dostać te które pozostały, trzeba się spieszyć.

Zobacz również:

Bilety na mecze można już było zamawiać na stronie internetowej Euro 2008 przez cały marzec tego roku. Wtedy do dystrybucji trafiło 330 tysięcy kart wstępu. Łącznie jest ich milion, więc sporo jeszcze zostało.

Trzeba się jednak pospieszyć. Po awansie „biało-czerwonych” Polski Związek Piłki Nożnej dostanie około 24 tysięcy biletów. Na stronie

od końca listopada będzie można zamawiać wejściówki. Polecamy również stronę .

Przygotujcie się na spory wydatek – najtańszy bilet na mecz grupowy kosztuje 45 euro. Aby obejrzeć finał mistrzostw Europy w komfortowych warunkach trzeba wyciągnąć z portfela aż 550 euro.

Gdy już zdobędziemy bilety na interesujące nas mecze, warto rozpocząć planowanie podróży. Austria i Szwajcaria są na tyle blisko naszego kraju, że w czerwcu biało-czerwonych szalików na pewno tam nie zabraknie. Specjalny poradnik dla kibiców przygotował Kuba Wasiak z redakcji sportowej RMF FM. Posłuchaj: