Hiszpania i Ukraina zakwalifikowały się do 1/8 finałów mistrzostw świata z grupy H. Hiszpanie wygrali 1:0 z Arabią Saudyjską, Ukraina też 1:0 pokonała Tunezję.

Arabia Saudyjska grała z Hiszpanią na stadionie Kaiserslautern. Zwycięską bramkę dla Hiszpanów zdobył w 36.minucie Juanito.

Zespoły wyszły na boiska w następujących składach:

Arabia Saudyjska (4-4-2):

21-Mabrouk Zaid; 2-Ahmed Dokhi, 13-Hussein Sulaimani, 4-Hamad Al Montashari, 3-Redha Tuker; 14-Saud Al Khariri, 8-Mohamed Noor, 12-Abdulaziz Al Khathran, 16-Khaled Al Thaker; 9-Sami Al Jaber, 11-Saad Al Harthi.

Hiszpania (4-3-3):

19-Santiago Canizares; 2-Michel Salgado, 20-Juanito, 4-Carlos Marchena, 12-Antonio Lopez; 6-David Albelda, 13-Andres Iniesta, 18-Cesc Fabregas; 17-Joaquin, 10-Jose Antonio Reyes, 7-Raul.

Ukraina na stadionie w Berlinie wygrała z Tunezją 1:0. Karnego w 70. minucie strzelił Andrij Szewczenko.