"Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię!" - te słowa Anna Lewandowska skierowała do swoich fanów na Instagramie. Trenerka i żona słynnego piłkarza opublikowała zdjęcie z córeczką Klarą.


Kilka dni temu o narodzinach córki poinformował również w mediach społecznościowych Robert Lewandowski. (...) zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie Annie za wytrwałość! - napisał piłkarz. Na Twitterze zapewnił, że jego żona "Anna czuje się bardzo dobrze".

Robert Lewandowski i Anna są małżeństwem od czerwca 2013 roku.

O ciąży swojej żony Robert Lewandowski poinformował fanów w nietypowy sposób. 6 grudnia podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt, po strzelonym golu polski napastnik, włożył piłkę pod koszulkę i wykonał gest ssania kciuka. 

Robert Lewandowski potwierdził, że jego żona Anna spodziewa się dziecka, jest w 5. miesiącu ciąży. We wtorek piłkarz zaskoczył swoich kibiców podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Po strzelonym golu polski napastnik włożył piłkę pod koszulkę i wykonał gest ssania kciuka. czytaj więcej