Jennifer Garner została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą przez Magazyn People. Amerykański tygodnik co roku sporządza ranking 100 najpiękniejszych ludzi świata.

Redaktorzy tygodnika biorą pod uwagę nie tylko urodę kandydatów, ale również - jak zaznaczają - wewnętrzne piękno. Dziennikarze zwracają uwagę na osobowość, życie rodzinne oraz działalność charytatywną kandydatów. Redakcja stara się wybierać osoby, które inspirują albo mobilizują do działania. W ubiegłym roku tytuł najpiękniejszej przypadł wokalistce Pink. Tym razem na szczycie listy znalazła się Jennifer Garner.

47-letnia aktorka i matka trójki dzieci w ostatnim czasie przechodziła bardzo ciężki okres. Od 2015 żyła w separacji ze swoim mężem Benem Affleckiem. W 2018 roku świat obiegły zdjęcia, na których widać, jak Jennifer Garner odwozi swojego męża na odwyk.

Aktorka, żona, matka trójki dzieci

Jennifer Garner urodziła się w 1972 roku w Houston. Studiowała dramat w Yale. W szkole grała na saksofonie. Zanim osiągnęła sukces jako aktorka, pracowała jako hostessa w restauracji. Popularność zdobyła głównie za sprawą swojej roli Sydney w serialu "Agentka o stu twarzach", za którą otrzymała Złoty Glob. Swoją karierę zaczynała jako 23-latka w filmie "Zoja". Od tego czasu regularnie pojawiała się w produkcjach telewizyjnych ("Prawo i porządek", "Spin City", "Felicity"), jak i kinowych ("Pan Magoo", "Stary, gdzie moja bryka?", "Pearl Harbor", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Dziś 13, jutro 30" czy "Witaj w klubie"). 

Garner w 2000 roku wyszła za mąż za aktora Scotta Foleya. Para rozstała się 2,5 roku później. 

W 2005 roku jej drugim mężem został Ben Affleck, z którym ma dwie córki (Violet Anne i Seraphinę Rose Elizabeth) oraz syna Samuela.