Wizyty u kosmetyczki często kończą się przyjemnym widokiem pięknie zrobionych paznokci oraz uczuciem, zdecydowanie mniej przyjemnym, pustego portfela, bo choć jakość usług jest wysoka, to ich cena często zwala z nóg. Dlatego wiele z nas jak może szuka oszczędności, ogranicza wyjścia i często w konsekwencji zaniedbuje swoje paznokcie. Tymczasem pojawia się rozwiązanie, które może zrewolucjonizować Twoją paznokciową codzienność. Oto specjalna lampa UV do żeli i hybryd. Pomaluj się sama!

Czym jest lampa UV i jak ona działa?

Specjalna lampa UV służy przede wszystkim do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żelowych lakierów do paznokci. Najlepsze lampy wykorzystują technologię promieni UV, które w mgnieniu oka sprawiają, że lakier zastyga na paznokciach. Dzięki temu możesz samodzielnie wykonać zabieg pokrycia lakierem hybrydowym własnych paznokci. I to nie opuszczając własnego domu!

Charakterystyka lampy do hybryd

Ten model lampy UV do paznokci pokrytych lakierem hybrydowym oraz do lakierów żelowych wykorzystuje nie tylko promienie UV, ale także specjalną warstwę fotorefleksyjną, która sprawia, że paznokcie schną jeszcze szybciej. Na wyposażeniu ma także specjalny timer, który odmierza czas potrzebny do całkowitego zaschnięcia lakieru oraz wysuwany spód, aby jeszcze wygodniej wkładać ręce pod działanie lamp. Służy również łatwiejszej wymianie żarówek oraz utrzymaniu odpowiedniej czystości produktu. Lampa działa w wersji 36 watowej, jest biała, model tunelowy. Urządzenie działa z zasilania sieciowego gniazda elektrycznego.

Korzyści płynące ze stosowania lampy UV

Lampa UV we własnym domu to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Wydajesz raz, a zabiegi masz na zawsze. Po drugie to wygoda użytkowania, gdyż nie musisz wychodzić z domu, aby mieć piękne i nienagannie pomalowane paznokcie, zupełnie jak z salonu kosmetycznego. Po trzecie to także wielka przyjemność móc samej wybierać wzory, wymyślać, bawić się kolorami oraz malować. To czysta korzyść za tak niewiele.

Lampa UV to idealny prezent dla kobiet na różnego rodzaju okazje. To urządzenie, które sprawi, że Twoje paznokcie będą piękne i zadbane niezależnie od tego jak dużo będziesz miała czasu czy pieniędzy. To niezależność i przyjemność oraz wysoka jakość, która pozwoli Ci cieszyć się pięknie pomalowanymi paznokciami przez dłuższy czas.