Komenda Powiatowa Policji w Lubinie informuje o zakończeniu obławy na domniemanego sprawcę strzelaniny w tym mieście. 21-latek zastrzelił się podczas policyjnej interwencji.
- Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej rmf24.pl
Interwencja miała miejsce dziś rano na terenie powiatu gostyńskiego. Funkcjonariusze dostali sygnał o nieznanym mężczyźnie w ogólnodostępnej altanie.
"W momencie, gdy funkcjonariusz zbliżał się do obiektu, mężczyzna popełnił samobójstwo przy użyciu broni palnej" - informuje KPP w Lubinie. Policjanci potwierdzili, że to 21-latek poszukiwany w związku ze strzelaniną.
"Sprawa objęta jest śledztwem prokuratorskim i z uwagi na dobro postepowania, to wszystkie informacje, które możemy obecnie przekazać' - zastrzega policja.
W strzelaninie w Lubinie zginęło dwóch mężczyzn, a jeden został ranny. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w bloku mieszkalnym na osiedlu Przylesie.


