Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło w czasie policyjnego pościgu na ulicach Warszawy. Poszkodowani to załoga karetki, w którą uderzyło uciekające przed radiowozem bmw.

Jak informuje reporter RMF FM do zdarzenia doszło późnym wieczorem na alei Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ulicy Wolskiej. 

Po zderzeniu z karetką i kolizją z innym autem osobowym - wszystkie osoby jadące bmw uciekły pieszo. Policjantom udało się zatrzymać jedną z nich, ale według nieoficjalnych informacji nie przyznaje się ona do prowadzenia tego samochodu. 

Karetka, w którą uderzyło auto - przewróciła się na bok, konieczna była interwencja strażaków. W części medycznej pojazdu nie było na szczęście pacjenta. 

Jeden z pracowników ambulansu ze złamaniami trafił na oddział ortopedii, drugi ma lekkie obrażenia. 

Policja nie informuje na razie co z pozostałymi osobami jadącymi bmw, ani też jakie było podłoże tego pościgu. Wiadomo, że kierowca zaczął uciekać przed policjantami w ścisłym centrum, w okolicy alei Jerozolimskich. 
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: