Zbliżamy się do połowy tegorocznych wakacji. To jednocześnie połowa naszego konkursu na najciekawszą przywiezioną z nich pamiątkę! Specjalne jury przejrzało wszystkie pamiątki, które zgłosiliście w mijającym tygodniu. Po burzliwych obradach wybrało 10 najciekawszych z Polski i 10 z zagranicy. To do Was należy wybór numeru 1 w każdej kategorii! Głosowanie zostało zamknięte w niedzielę w południe. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni!

Zgłoś swoją pamiątkę do kolejnego etapu konkursu!

Zagłosuj na najciekawszą pamiątkę z wakacji w Polsce:

Zagłosuj na najciekawszą pamiątkę z wakacji za granicą:

To już czwarty z ośmiu tygodniowych etapów naszego konkursu. Przez cały czas czekamy na zdjęcia pamiątek, które przywozicie z wakacji! Co tydzień specjalne jury wybiera 10 najciekawszych pamiątek z wakacji w Polsce i 10 najciekawszych pamiątek z wakacji za granicą. Następnie w każdy piątek o godzinie 17 otwieramy dwie sondy, w których Wasze pamiątki rywalizują o miano tej najciekawszej! Każde głosowanie zamyka się w niedzielę w południe, a zwycięzcy poszczególnych etapów kwalifikują się do Wielkiego Finału. Rozpocznie się on 25 sierpnia.

Zwycięzcy Wielkiego Finału pojadą w nagrodę na atrakcyjne wczasy. Każdy z nich będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą! Z kolei zwycięzców etapów tygodniowych nagrodzimy wielką paczką radiowych gadżetów.